Kniha návštěv

Kniha návštěv

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Kolik je dva krát dvě?

07.08.2022 Michal trčálek trcasmisa@seznam.cz

Dobrý den je možné zjistit nějaké informace o osobě Koza Ludvík povoláním nástrojař občanem Zvíkova v 1953 popřípadě získat nějaký kontakt na jeho potomky předpokládám že pán již nežije důvodem je že dávám dohromady informace o motocyklu jehož byl prvním majitelem dle zápisu v tp děkuji za info .

16.05.2020 Martin Šanda martin.sanda@balustrada.cz

Dobrý den, máte skvěle zpracovanou historii obce. Všechna čest! Chtěl jsem se zeptat, nemáte-li nějaké fotografie bývalého hospodářského dvora v Urtinovicích, případně ovčína tamtéž. Eventuelně, nevíte-li, kdo by mohl mít. Předem díky moc! Martin Šanda

05.11.2019 Anna Konopová a.konopova@seznam.cz

Pokud máte zájem o zasílání informací o obecním dění na mail, zašlete mi, prosím, Vaši mailovou adresu. Anna Konopová

08.08.2019 Klimeš jiho.klimes@seznam.cz

Co je to za pojem,,nás občany,, to pan/paní KIOSEK zastupuje nějakou zájmovou skupinu? Proč se bojí veřejně zeptat , proč zbabělá anonymita(dnes už se dá ID snadno dohledat),vychází mi z toho , že každá dobrá věc pro zvelebení obecního majetku má být řádně potrestána.

07.08.2019 Anna Konopová a.konopova@seznam.cz

Dobrý den, veškeré dotazy rádi zodpovíme v úředních hodinách, tj. ve středu od 15 hodin.

06.08.2019 Ondřej Klabouch Klabouchondrej@seznam.cz

Osobo neznámá jestli nájemce kiosku má nebo nemá EET to není problém zastupitelů. Je čistě ve nájemce. A kamerový systém? Já na tom.osobne nevidím nic špatného. A jestli máte nějaký problém měl jste se o kiosek ucházet sám. A co vím tak zatím veškeré rekonstrukce si financoval sám. A člověk by měl být rád že je kios aspoň otevřený a je kam chodit. ????

06.08.2019 Ivana Jerouškova

Mam malinkej dotaz.. proč se ten Babišův poskok pod své udání nedokáže podepsat?

29.07.2019 KIOSEK KIOSEK@SEZNAM.CZ

Dobrý den, nájemce kiosku nemusí mít EET a ani živnostenské oprávnění na provoz kiosku????To opravdu nevadí nikomu z 9 zastupitelů obce??????Jak je možné,že si nájemce na kiosek namontuje kamerový systém , ale nemá oprávnění k podnikání????Docela je to drzost.Navíc nás obyčejné občany obce by zajímalo , kdo financuje veškeré rekonstrukce na kiosku.?obec nebo sám nájemce bez živ.listu??? Nájemce si tam buduje trochu svoje letní sídlo. Doufáme,že zastupitultvo vše uvedeme urychleně do stavu v jakém by to mělo fungovat!!!!!!